Mida peate teadma tagatiseta laen Inbanki laenu kohta

Olenemata sellest, kas vajate era- või ärilaenu, saate oma vajaduste rahuldamiseks taotleda Inbanki laenu. Inbanki laenu saad kasutada uue auto ostmiseks, kodu renoveerimiseks, unistuste puhkuse rahastamiseks või muuks otstarbeks. Laenatav summa sõltub teie sissetulekust ja igakuistest kohustustest.

online laen

Inbanki kvartalikasum kasvas 2022. aasta I kvartalis eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 15%, samal ajal kui panga kogukäive kasvas 29% ning laenu- ja hoiusteportfell vastavalt 48% ja 50%. Müügifinantseerimise mahud kasvasid 12% ning Inbankil on nüüdseks üle 625 000 aktiivse lepingu enam kui kolmesaja kaupmehega.

InBanki tagatiseta laen laenutöötlustöötajad tegelevad laenudega seotud juhtmete ja laenuteenindusega seotud filiaalide päringutega. Lisaks peavad nad järgima kõiki pangandusreegleid ja turvaprotseduure ning demonstreerima InBanki põhiväärtusi. InBanki laenutöötlejaks palkamiseks peate tõendama, et teil on nõutav kvalifikatsioon.

Panka peab esindama adwokat või radce prawne. Postepowania egzekucyjnego koszt on 10% wyegzekwowast. Egzekwowation-järgse protsessi ajal võite taotleda ka laenutingimuste muudatuste teavitamist.

Inbank alustas tegevust 2015. aasta aprillis ja sellest ajast alates on see juba märgatavalt kasvanud. Eelmisel majandusaastal kasvas ettevõtte kasum 167 protsenti ja kasum 937 000 eurot. Lisaks kasvas ettevõtte laenuportfell 2016. aasta neljandas kvartalis 6,6 protsenti, ulatudes 64,8 miljoni euroni. Kokku on laenuportfell kasvanud 85,6 protsenti. Ettevõte tegutseb nüüd aktiivselt Baltikumis, Poolas, Tšehhis ja Soomes.

Kui vajate raha kohe, võib pangalaen olla just see, mida vajate. Protsess on lihtne ja raha jõuab teieni kiiresti. Siiski peaksite laenutingimuste mõistmiseks leidma aega. Enne kandideerimist veenduge, et olete korraldanud vajalikud dokumendid. See aitab teil vältida vigu, mis võivad teie krediidiskoori mõjutada.